PROFESJONALNY SKLEP Z FILTRAMI FOTOGRAFICZNYMI

Język Polskienglish
Waluta

Film Lee Chasing the Light DVD

Lee Filters
  • Dostępność: Na stanie
  • Przesyłka: od 10 zł
  • Solidnie zapakowana przesyłka Bezpieczne zapakowanie przesyłki
  • Zwrot 14 dni / Gwarancja 2 lata
  • Zamów do 14:00 - wyślemy dzisiaj!
119 In stock Film Lee Chasing the Light DVD
Film Lee Chasing the Light DVD
Cena: 119 zł
"Chasing the Light" ("Ściganie Światła") jest inspirującym edukacyjnym filmem DVD pokazującym istotę fotografii krajobrazowej.
Uznany międzynarodowy fotograf David Norton analizuje rozwój swej wizji fotograficznej bazując na nauce i praktycznej wiedzy, pokazując na przykładach szereg inspirujących miejsc i ujęć od dramatycznych mglistych świtów w Glastonbury po klify Lands End i jesienne doliny New Forest.

"Chasing the Light" ukazuje Davida poszukującego magicznych momentów, kiedy to krajobraz zmienia się pod wpływem ulotnych promieni porannego światła. Zdolności jakich potrzebuje fotograf by "złapać" te jedyne w swoim rodzaju momenty, są często poza zasięgiem niejednego człowieka. To niesamowita umiejętność bycia we właściwym miejscu, we właściwym czasie, poparta solidną podstawą doświadczenia pracy w terenie i za obiektywem aparatu.

"Chasing the Light" analizuje elementy wizji fotografa, wyzwania jakie stwarza praca z naturalnym światłem, oraz pokazuje jak maksymalnie wykorzystać możliwości sprzętowe. Instrukcje w terenie są połączone z praktycznymi wskazówkami, opowieściami "zza obiektywu" i inspirującymi refleksjami na temat starych ujęć fotograficznych.

DVD trwa około 90 minut.
Kod producenta: LFDVD
Kod EAN: 9780955828409

Zapytaj o produkt

Najczęściej oglądane

Zaufane Opinie Certyfikat SSL Przelewy24 Bluemedia
Facebook
Instagram